Top 10 najlepszych płatnych modułów Magento 2

Top 10 najlepszych płatnych modułów Magento 2


MageWorx SEO Suite Ultimate

Wiele rozszerzeń dotyczy jednego elementu poprawy SEO. MageWorx SEO Suite Ultimate  to rozszerzenie zawierające cały pakiet SEO, aby w szybkim tempie zwiększyć bezpłatny ruch w wyszukiwarce.

Remarketing z Adaplo

Remarketing to sprawdzona taktyka reklamowa mająca na celu zwiększenie sprzedaży poprzez przyciągnięcie poprzednich odwiedzających do Twojego sklepu.

Wyomind Simple Google Shopping

Dzięki Wyomind Simple Google Shopping możesz łatwo zsynchronizować kanał produktów swojego sklepu Magento z Zakupami Google.

Amasty Special Promotions Pro

Rozszerzenie Amasty Special Promotions Pro zmniejsza ból głowy dzięki potężnemu menedżerowi promocji. Rozszerzenie daje dostęp do 22 rabatów i oferuje zasady opłacalnych promocji budowanych zbiorczo lub na poszczególne produkty.

Amasty A/B Testing

Zawsze powinieneś przeprowadzać eksperymenty, aby odkryć główne i drobne aktualizacje w swoim sklepie Magento, które mogą zmaksymalizować sprzedaż. Amasty zapewnia również przydatne rozszerzenie do testów A / B, które zapewnia wszystko, czego potrzebujesz.

Full Page Cache Warmer by Magewares

Rozszerzenia pamięci podręcznej stron, takie jak Full Page Cache Warmer, to najprostsze i najskuteczniejsze sposoby na szybkie ładowanie sklepu Magento dla odwiedzających. Full Page Cache Warmer automatycznie przeszukuje Twój sklep w celu znalezienia stron niebuforowanych lub nowszych wersji stron już zapisanych w pamięci podręcznej.

SimiCart Mobile App Builder

SimiCart pomaga zbudować własną aplikację mobilną na iOS i Androida, aby rozwinąć swój biznes za pośrednictwem Apple App Store lub Google Play. SimiCart integruje się bezpośrednio z infrastrukturą sklepu Magento, dzięki czemu źródła produktów, zamówienia i realizacja są zsynchronizowane.

Subscription And Recurring Payment

Rozszerzenie Aheadwork dodaje subskrypcję i funkcje płatności cyklicznych, których potrzebujesz. Może stać się podstawowym sposobem dokonywania płatności dla firm korzystających wyłącznie z subskrypcji.

Smart One Step Checkout

Dzięki temu rozszerzeniu Klienci otrzymają pojedynczy proces realizacji transakcji a w tym takie funkcje jak:

Logowanie klienta do jednoetapowego zakupu lub płatności gościa

Edytowanie elementów w koszyku

Zastosowanie kart podarunkowych

Zachowanie przy kasie i raportowanie porzuceń

Email Marketing with Bronto

Połączenie Bronto z Magento z łatwością importuje informacje o zakupach z platformy Magento do menedżera kampanii Bronto. Korzystając z pełnej historii zamówień, możesz zarządzać spersonalizowanymi e-mailami i wielokanałowymi kampaniami marketingowymi na dużą skalę.

+ There are no comments

Add yours