Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
EN PL
e-commerce strony www
i aplikacje mobilne
kampanie
digitalowe

Novia Blanca

rebranding e-eklepu z biżuterią ślubną

Budowa unikalnej identyfikacji marki funkcjonującej na rynku biżuterii ślubnej. W swoim segmencie marka Novia Blanca jest liderem w Polsce.

Przeprowadziliśmy lifting logotypu, a także stworzyliśmy sygnet na bazie logo, łączący rolę dekoracyjną z brandingową.

Na tym etapie pracy ustalony został także nowy kod kolorystyczny marki – obejmujący jasne, delikatne barwy, a także stworzony został dekoracyjny pattern – nawiązujący do koronkowo-ślubnej stylistyki.

Branding:

Nasze Klientki stworzyły unikalną markę biżuterii ślubnej bazując na inspiracjach z całego świata, własnym doświadczeniu modowym oraz doświadczeniu w jubilerstwie.

Rolą Fresh’a było „ubranie” niezwykle ciekawego pomysłu w kobiece szaty.

Stworzyliśmy kompleksowy system identyfikacji wizualnej marki obejmujący lifting znaku, dobór kolorystyki, stworzenie KV marki (unikalny sposób fotografowania i prezentowania produktów), projekty opakowań, projekty folderów oraz przede wszystkim zmianę szaty wizualnej e-sklepu.

Projekt graficzny:

Tworząc projekt graficzny e-sklepu zbudowaliśmy najpierw makietę w Axure i dokładnie omówiliśmy ścieżkę Klientki z naszymi Zleceniodawczyniami. Przygotowany projekt graficzny zawierał kompletne widoki wszystkich charakterystycznych podstron (łącznie ok. 30).

Social Media:

Opracowaliśmy wzory kategorii postów oraz coverphoto pozwalające w prosty sposób tworzyć atrakcyjny wizualnie content na co dzień.

Newsletter:

Jednym z ważnych elementów komunikacji z Klientem jest dla Novia Blanca newsletter. Dlatego zaprojektowaliśmy wzór w oparciu, o który w bardzo łatwy sposób można budować jego kolejne odsłony.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

Poznań
+48 722 030 040

Warszawa
+48 22 223 66 32

Odwiedź nas

Poznań:
ul. Zwierzyniecka 3

Warszawa:
ul. Franciszka Klimczaka 1
(Royal Wilanów)

Dane firmy

eFresh Sp. z o.o.
NIP: 782 241 32 81
KRS: 0000291087
REGON: 300563219
ul. Zwierzyniecka 3
60-813 Poznań

    Wyślij zapytanie

    Załącz brief

    (Załączenie briefu nie jest obowiązkowe.)


    * wymagane pola formularza