Dlaczego my?

Wysoka jakość obsługi, ciągłe innowacje, podejmowanie wyzwań oraz satysfakcja Klientów to nasze najważniejsze wartości.

e-commerce strony www
i aplikacje mobilne
kampanie
digitalowe

Dlaczego my?

Elastyczni

Potrafimy zrozumieć oczekiwania Klientów i pogodzić je ze specyfiką branży. Ponieważ pracowaliśmy dla wielu branż posiadamy umiejętność szybkiego dostosowania się do nowego produktu lub usługi.

Kompleksowi

Nasi Klienci nie muszą martwić się o strukturę informacji, content, projekty graficzne realizacji. Wszystko bierzemy na siebie. Posiadamy własny, doświadczony zespół i kompetencje.

Obsługa posprzedażowa

Po wdrożeniu nie zapominamy, że Klient potrzebuje naszego wsparcia. Oferujemy opiekę, upgrade wtyczek, wsparcie szkoleniowe i realizację modułów rozwojowych. Dzięki temu projekty digitalowe naprawdę działają.

Gwarancja spokoju

Dbamy o bezpieczeństwo stron Klientów, wdrażamy rozwiązania zabezpieczające strony przed atakami, przeprowadzamy cykliczne testy automatyczne i manualne. Działamy zgodnie z wytycznymi RODO.

Stack technologiczny

Dopasowujemy i dobieramy technologię zgodnie z potrzebami i wymaganiami Klienta. Wdrażamy serwisy zarówno do opensourcowych CMSów (typu WP) jak i do customowych, indywidualnych rozwiązań.

Grzegorz Grupiński

Marketing Manager SNP Poland
(dawniej BCC Consulting)

Pracujemy wspólnie już ponad 8 lat. Zrealizowaliśmy kilka rozbudowanych stron, aplikacji oraz przeprowadziliśmy rebranding. eFresh jest kreatywny i godny zaufania.

Iwona Sawicka

Fortis Technology CEO

eFresh to zespół ludzi łączących technologię z potrzebami Klientów. Wdrożyli dla nas wyróżniające się w branży strony www i zapewniają kompleksową opiekę reklamową.

Jacek Pobłocki

Brand Manager Maced

Zapewniają nam kompleksową obsługę konceptu pozycjonującego markę po obsługę kampanii digitalowej. Kreacja na naprawdę pożądnym poziomie.

Jan Sobusiak

Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Elektroskandia

eFresh to zespół ludzi, którzy dotrzymują terminów, są rzetelni i posiadają duże zasoby kreatywności.

Pracujemy według metodologi SCRUM

W ramach tego postępowania rozwój produktu podzielony jest na mniejsze, trwające maksymalnie jeden miesiąc kalendarzowy iteracje, zwane sprintami następującymi bezpośrednio po sobie. Po każdym sprincie zespół pracujący nad rozwojem produktu jest w stanie dostarczyć działającą jego wersję.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

Poznań
+48 722 030 040

Warszawa
+48 22 223 66 32

Odwiedź nas

Poznań:
ul. Zwierzyniecka 3

Warszawa:
ul. Franciszka Klimczaka 1
(Royal Wilanów)

Dane firmy

eFresh Sp. z o.o.
NIP: 782 241 32 81
KRS: 0000291087
REGON: 300563219
ul. Zwierzyniecka 3
60-813 Poznań

    Wyślij zapytanie

    Załącz brief

    (Załączenie briefu nie jest obowiązkowe.)


    * wymagane pola formularza