Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
EN PL
e-commerce strony www
i aplikacje mobilne
kampanie
digitalowe

Top Farms

e-sklep producenta materiału siewnego

Grupa Top Farms to międzynarodowa firma skupiająca w sobie wiele prężnych podmiotów z branży rolniczej i kompleksowo obsługuje rynek produkcji i dystrybucji rolnej. Platforma Top Farms to swoiste miejsce, stworzone z myślą o spotkaniu się producentów, dystrybutorów i klientów. Łączy i odpowiada na ich potrzeby. Na platformie Top Farms wdrożone zostanie ponad 40 stron z mechanizmem katalogu oraz funkcjonalnymi kalkulatorami.

W pełni dedykowane rozwiązanie e-commerce, stworzone specjalnie na potrzeby Klienta prężnie działającego na rynku sprzedaży, produkcji i dystrybucji rolnej.
Wprowadziliśmy kilka istotnych z punktu widzenia Klienta rozwiązań, które wspierają użytkownika w procesie zakupowym. Wśród nich są m.in.:

 • Katalog produktów, obejmujący wielu dostawców.
 • Mechanizm umożliwiający dobór odpowiednich produktów dla kupujących.
 • System blogowy.
 • Możliwość zakupu różnych wariantów pojedynczego produktu.
 • Kalkulator umożliwiający wyliczenie normy wysiewu dla danych produktów.
 • System opinii o poszczególnych dystrybutorach i zamówieniach.
 • Programy punktowe, dla klientów, dystrybutorów, sprzedających umożliwiające zbieranie punktów za zakupy oraz wymianę zdobytych punktów na rabaty, prezenty i inne bonusy.
 • System śledzenia zamówień na poszczególnych etapach.
 • Wybór dystrybutora podczas składania zamówienia.
 • System powiadomień dla dystrybutorów o czekających zamówieniach.
 • System kont oraz ich obsługa ułatwiający składanie zamówień.

 

Funkcjonalny i praktyczny – kalkulator normy wysiewu, to prosty mechanizm umożliwiający obliczenie, dla poszczególnych zbóż, ilości potrzebnego ziarna do obsiania obszaru 1ha pola. Podając parametry dotyczące danego zboża, klient otrzymuje przybliżoną liczbę kilogramów ziarna, dzięki temu może kupić tyle zboża ile potrzebuje.

 

Panel hurtowni umożliwia śledzenie zamówień we wszystkich etapach realizacji, zarówno klientom, jak i dystrybutorom oraz producentom. Dystrybutorzy mają możliwość akceptacji poszczególnych zamówień, a producenci przypisywania innych dystrybutorów do złożonych zamówień.

Klienci oraz dystrybutorzy mogą brać udział w programach lojalnościowych. Zbierają punkty za zamówienia, które są wymienialne na bonusy, prezenty i rabaty. W panelu mogą zobaczyć liczbę zdobytych punktów, zobaczyć co mogą za nie otrzymać oraz wybrać prezent.

Panel hurtowni przechowuje dane osobowe oraz adresy dostaw w celu przyśpieszenia i usprawnienia kolejnych składanych zamówień na stronie.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

Poznań
+48 722 030 040

Warszawa
+48 22 223 66 32

Odwiedź nas

Poznań:
ul. Zwierzyniecka 3

Warszawa:
ul. Franciszka Klimczaka 1
(Royal Wilanów)

Dane firmy

eFresh Sp. z o.o.
NIP: 782 241 32 81
KRS: 0000291087
REGON: 300563219
ul. Zwierzyniecka 3
60-813 Poznań

  Wyślij zapytanie

  Załącz brief

  (Załączenie briefu nie jest obowiązkowe.)


  * wymagane pola formularza