Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
EN PL
e-commerce strony www
i aplikacje mobilne
kampanie
digitalowe

PowerDuck

branding oraz strona www

Branding:

Nowy napój energetyczny PowerDuck po prostu Daje Kopa. W tym niezwykle konkurencyjnym segmencie koniecznie trzeba się wyróżnić – przede wszystkim pomysłem na markę. Odpowiadaliśmy za stworzenie konceptu komunikacyjnego marki (z wyjątkiem nazwy), dobór brandface, projekt opakowań, strony www oraz social media.

Brandface:

Do współpracy udało nam się przekonać ówczesnego Mistrza KSW Borysa Mańkowskiego. Wybierając go kierowaliśmy się jego aktualną rozpoznawalnością (tuż przed walką z Mamedem Chalidowem) i niezwykle pozytywnym odbiorem (jest wyjątkowo sympatycznym, lubianym i wesołym człowiekiem).

Strona www – koncepcja:

Koncept wizualny strony budowaliśmy w ścisłym związku z prezentacją produktu i powiązaniu go z brandface Borysem Mańkowskim.

Strona www – funkcjonalności:

Jednym z kierunków promocyjnych marki była jej obecność na mniejszych galach MMA. Strona pokazywała krótkie wypowiedzi Borysa, relacje z Gal na których obecna była marka.

Materiały POS:

W ramach obsługi marki przygotowaliśmy pełen pakiet materiałów wspierających sprzedaż produktu w punkcie sprzedaży, m.in. wobblery, ekspozytory przy kasowe, plakaty i flagi.

Eventy:

Zaprojektowaliśmy również pełen pakiet materiałów brandujących miejsce w trakcie eventów w tym: lodówki, stroje hostess, samochody, ścianki ekspozycyjne i flagi.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

Poznań
+48 722 030 040

Warszawa
+48 22 223 66 32

Odwiedź nas

Poznań:
ul. Zwierzyniecka 3

Warszawa:
ul. Franciszka Klimczaka 1
(Royal Wilanów)

Dane firmy

eFresh Sp. z o.o.
NIP: 782 241 32 81
KRS: 0000291087
REGON: 300563219
ul. Zwierzyniecka 3
60-813 Poznań

    Wyślij zapytanie

    Załącz brief

    (Załączenie briefu nie jest obowiązkowe.)


    * wymagane pola formularza