Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
e-commerce strony www
i aplikacje mobilne
kampanie
digitalowe

Fortis

strona produktowa zbiorników paliw

Grupa Fortis – renomowany producent zbiorników do płynów eksploatacyjnych.

Kompleksowe prace projektowe nad user friendly serwisem dla klientów firmy składającym się z 4 stron internetowych:
http://fortistechnology.pl,
http://fortistank.pl
http://fortisroto.com
http://x-tank.pl.

Serwis przygotowaliśmy w polskiej i angielskiej wersji językowej, a prace programistyczne obejmowały stworzenie warstwy front-endowej i back-endowej serwisu.

Zakres prac projektowych: przygotowanie koncepcji w zakresie architektury informacji, opracowanie makiet, stworzenie contentu, wdrożenie serwisu, branding oraz doradztwo marketingowe.

Szczególnie dużym wyzwaniem było stworzenie architektury informacji w całym serwisie wraz z contentem, jak również funkcjonalności wyróżniających Klienta na tle konkurencji.

Na stronie fortisroto.com pokazaliśmy proces formowania rotacyjnego, a x-tank.pl wzbogaciliśmy o interaktywne przedstawienie produktów w ofercie spółki.

W projekcie graficznym serwisu wykorzystaliśmy stworzony przez nas Key Visual firmy, który oparliśmy o logotyp spółki.

Najbardziej rozbudowana została strona poświęcona produkowanym przez Fortis zbiornikom na płyny eksploatacyjne i wodę. Specjalnie dla Fortis Technology przygotowaliśmy m.in.: konfigurator zbiornika (kupujący może samodzielnie skonfigurować wyposażenie zbiornika), mapę z lokalizacjami dystrybutorów w całej Polsce, interaktywną prezentację produktów oraz formularz kontaktu z Klientem.