Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
EN PL
e-commerce strony www
i aplikacje mobilne
kampanie
digitalowe

Enexon

Branding, www i eCommerce dla hurtowni elektronarzędzi

Enexon to sieć hurtowni elektrotechnicznych należących do Grupy Wurth,  dla której zrealizowaliśmy projekt obejmujący m.in. wykreowanie nazwy (dawniej Elektroskandia), znaku graficznego, kompletnej identyfikacji wizualnej, wdrożenia strony www oraz projektów, produkcji oraz montażu oznakowania placówek handlowych.

Dzięki efektywnej współpracy zespołu Klienta i Agencji projekt został wyróżniony w prestiżowym, światowym konkursie Rebrand Global Award 2020.

2020 Winners Showcase

W budowie strony www przeszliśmy przez klasyczny proces makietowania (budowy klikalnych prototypów), projektowania zgodnie z zasadą „mobile first” i wdrożeniem z uwzględnieniem konieczności dostosowania pod wymagania pozycjonowania (SEO). Budowa pozycji lokalnych hurtowni wymagała dobudowania 33 podstron dedykowanych dla placówek handlowych. Realizując stronę chcieliśmy zerwać z zazwyczaj słabym poziomem designu w branży i zachować spójność koncepcyjną w wcześniej zaprojektowanym KeyVisualem brandu.

Projektując elementy użytkowe na pierwszym miejscu stawialiśmy spójność w warstwie graficznego jak i słownego przekazu marki, na drugim dbaliśmy o przekaz informacyjny. W naszej pracy kluczowym elementem jest zrozumienie potrzeb Klienta końcowego i zaprezentowanie informacji w jasny i uporządkowany dla niego sposób.

Przeprowadziliśmy wizję lokalną i wymiarowanie 33 hurtowni w całej Polsce. Na bazie uzyskanych informacji oraz wywiadów z Handlowcami oraz Klientami opracowaliśmy koncepcję wzorcowej hurtowni. W zakres naszych prac wykonawczych weszło wykonanie oznakowania wewnętrznego i zewnętrznego oraz produkcja i montaż mebli.

Koncept placówek bazował na wykorzystaniu płyty OSB w połączeniu z elementami charakterystycznymi dla branży (np. designerska ściana z elementów metalowych tzw. korytek zabezpieczających instalacje elektryczne. OSB z jednej strony nadaje wnętrzom surowego i „swojskiego” charakteru, z drugiej jest aktualnie jednym z najbardziej „designerskich” materiałów. Dzięki temu połączeniu uzyskaliśmy ciekawy efekt bez wysokich kosztów produkcji.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

Poznań
+48 722 030 040

Warszawa
+48 22 223 66 32

Odwiedź nas

Poznań:
ul. Zwierzyniecka 3

Warszawa:
ul. Franciszka Klimczaka 1
(Royal Wilanów)

Dane firmy

eFresh Sp. z o.o.
NIP: 782 241 32 81
KRS: 0000291087
REGON: 300563219
ul. Zwierzyniecka 3
60-813 Poznań

    Wyślij zapytanie

    Załącz brief

    (Załączenie briefu nie jest obowiązkowe.)


    * wymagane pola formularza