Projektowanie i
Tworzenie Stron WWW

Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem stron www dla firm. Z pełnym zaangażowaniem dbamy o to, aby tworzone przez nas witryny www były atrakcyjne wizualnie jak również w pełni funkcjonalne. Oferujemy Tobie najwyższej jakości usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb. Efektem naszej pracy jest profesjonalna strona internetowa, która wyróżni Twoją firmę i pozwoli na realizację jej celów.

Rodzaje stron www

 • Strony korporacyjne

  Istotą tej strony www jest umożliwienie kontaktu pracownika z klientem. Znajdują się na niej informacje o danej korporacji. Ich celem jest budowanie świadomości marki.

 • Strony promocyjne

  Są to witryny, które skupiają promocyjne usługi, często lokalnie. Mają podobną misję do sklepów internetowych - często nawet działają na tej samej zasadzie, jednak skupiają produkty i usługi w cenach promocyjnych.

 • Strony wizerunkowe

  Są to strony internetowe, w których przeważa ciekawa, rzucająca się w oczy grafika, a jej celem jest przedstawienie i budowanie pozytywnego wizerunku osoby lub marki.

 • Strony landging page

  Jest to pierwsza strona na jaką trafia użytkownik po kliknięciu w reklamę lub w link w wyszukiwarce. Ważne, aby była przejrzysta i interesująca, by odwiedzający ją użytkownik chciał na niej pozostać i poznać zamieszczone tam treści. Może występować jako pojedyncza strona lub jako element większej witryny.

 • Firmowe strony www

  Tego typu strona internetowa zawiera opis działalności firmy oraz ma za zadanie tworzyć jej pozytywny wizerunek. Głównymi elementami profesjonalnej strony firmowej jest opis oferty, prezentacja pracowników oraz dane kontaktowe.

 • Strony internetowe

  Są to witryny umożliwiające konsumentom wybór konkretnego towaru z katalogu elektronicznego i jego zakup. Sklepy internetowe oferują wszelkiego rodzaju towary z całego Świata. Zakupu dokonuje się najczęściej poprzez przelewy internetowe.

 • Aplikacje dedykowane

  Tworzone są z myślą o konkretnej grupie odbiorców dla konkretnej firmy czy organizacji. Dają możliwości, na które nie zezwalałby inny system informatyczny.

Korzyści dla Klienta

 • 1

  Profesjonalna obsługa

  Nasz klient dostaje profesjonalną stronę internetową, jak również kompleksową obsługę, która od początku do końca skupia się na jego szczegółowych potrzebach. Dostosowujemy się do celu, jaki klient zakłada i wdrażamy do tego niezbędne działania. Naszym celem jest uzyskanie takiego efektu końcowego, aby klient był w pełni usatysfakcjonowany swoją nową stroną www.

 • 2

  najwyższe standardy UX

  Projektowanie strony www jest poprzedzone dokładnie zaplanowanym procesem, który jest zgodny z najwyższymi standardami UX, aby w efekcie uzyskać najwyższej jakości produkt. Tworząc witrynę internetową, wprowadzamy technologię, która będzie użyteczna i funkcjonalna. Tłumaczymy klientowi na czym polega prowadzenie strony i szkolimy go na administratora, aby praca na serwisie była zrozumiała, a sama strona firmowa prowadzona profesjonalnie. Naszym celem jest, aby klient czuł się swobodnie i bezpiecznie, prowadząc swój serwis www.

 • 3

  Unikalny design

  Proponujemy unikalny design, indywidualny projekt graficzny tworzonej strony, dostosowany do jej odbiorców oraz brandingu naszego klienta. Mamy masę pomysłów i wymyślimy jeszcze więcej w zależności od wymagań otrzymanych od klienta. Nasz zespół grafików chętnie proponuje ciekawe rozwiązania oraz wzbogaca pomysły klienta. Efektem naszej pracy jest strona internetowa, która ma być sprawnym narzędziem marketingowym z możliwością rozwoju portalu w przyszłości.

 • 4

  Nowoczesne rozwiązania

  Podczas tworzenia profesjonalnych stron www korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, a nasz zespół składa się ze specjalistów różnych dziedzin, dlatego możemy zapewnić kompleksowe usługi. Nasze działania nie ograniczają się do zaprojektowania i stworzenia strony internetowej. Mamy do zaoferowania prowadzenie kampanii reklamowej na wielu płaszczyznach, ochronę przed zagrożeniami hakerskimi oraz rozbudowę powstałej strony o nowe funkcje w przyszłości.

 • 5

  Stworzymy dla Ciebie kompleksowe narzędzie marketingowe

  Stworzymy dla Ciebie kompleksowe narzędzie marketingowe - projektowanie i wdrożenie to nie koniec. Pomożemy Ci w wypracowaniu korzyści i przewag w funkcjonowaniu sklepu.

Etapy tworzenia
profesjonalnej strony www

01

Pomysł

Poznajemy i analizujemy potrzeby klienta, staramy się zrozumieć jego cel oraz tematykę, która ma pojawić się na stronie www. Prowadzimy dyskusję, zadajemy pytania, proponujemy – wszystko po to, aby założenia klienta zostały spełnione. Indywidualne podejście pozwala nam tworzyć projekty pozwalające na realizację idealnego pomysłu i wdrożenie go w życie. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowana strona internetowa wyrażała zamysł naszego klienta.

Pomysł na firmową stronę www
02

PROTOTYP

Tworzymy prototypy stron internetowych w AXURE – programie, dzięki któremu klient dostaje możliwość zapoznania się z całą strukturą witryny, nawigacją wewnętrzną, układem treści oraz innymi jej elementami, takimi jak slidery, butony czy formularze. Dajemy klientowi możliwość wglądu w backend, czyli w część strony www, którą widzi tylko osoba zarządzająca.

firmowe strony internetowe - projekty
03

INDYWIDUALNY PROJEKT GRAFICZNY

Tworzenie projektu graficznego wszystkich elementów – strony głównej i podstron w technologii RWD, dzięki której portal jest responsywny i będzie dostosowany do wyświetlania na różnych urządzaniach, zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych. Nasi graficy doradzają i proponują klientowi najbardziej optymalne i ciekawe rozwiązanie dla jego strony internetowej. Konsekwentnie trzymamy się wymogów i wskazówek od klienta, aby witryna oddawała założony charakter.

Indywidyualy projekt graficzny tworzonej dla firmy strony www
04

PROWADZENIE STRONY

Uzupełnienie contentu oraz prowadzenie szkolenia dla administratorów strony internetowej, na którym przekazujemy wiedzę, jak skutecznie prowadzić serwis www. Udostępniamy klientowi całą dokumentację techniczną strony dotyczącą m.in. systemu CMS – jest to panel administracyjny, dający możliwość samodzielnego zarządzania treścią na stronie internetowej. Naszym celem jest, aby poruszanie się po witrynie było intuicyjne oraz by prowadzący portal i osoby go odwiedzające od razu znalazły to, czego szukają.

Administracja firmową stroną internetową zaprojektowaną przez agencję
05

URUCHOMIENIE

Zaapewniamy profesjonalną obsługę podczas procesu deploymentu i konfiguracji serwisu u dostawy hostingu.

Uruchomienie profesjonalnej strony firmowej
06

ROZWÓJ SERWISU

W ramach stałej współpracy z klientem, zapewniamy sprawne działanie serwisu bez zakłóceń i przerw. W razie ewentualnych zmian i udoskonaleń, doradzamy i tworzymy nowe funkcje i możliwości strony klienta. Dodatkowo, zapewniamy doradztwo i wsparcie w sytuacji problemów technicznych (wirusy, uszkodzenia strony internetowej).

Rozwój zaprojektowanej i stworzonej dla firmy strony www
07

PROMOCJA STRONY

Dodatkowo, po uruchomieniu strony, oferujemy planowanie kierowania ruchu na stronę, kampanię SEO oraz kampanię na Facebooku, aby promować stronę internetową oraz jej markę, a w konsekwencji dotrzeć do jak największej liczby osób. W tym celu mamy szereg instrumentów, które w skuteczny sposób będą promowały stronę na innych portalach oraz umożliwią odnalezienie przez grupę docelową w wyszukiwarkach.

Pozycjonowanie i promocja firmowej strony www w internecie
-

Portfolio

Hertz Systems Ltd Sp. z o. o.

Zaprojektowana i wdrożona strona internetowa przedstawia pełny zakres działalności firmy z podziałem na główne sektory. Nowoczesny design, funkcjonalne rozwiązania, spójny layout przedstawianych informacji oraz wizerunkowe zdjęcia wyróżniają firmę na tle konkurencji.

Poznański Festiwal Nauki i Sztuki

Projekt strony zakładał projekt graficzny oraz wdrożenie serwisu promującego głównie XX edycję wydarzenia: „Poznański Festiwal Nauki i Sztuki”. Elementy charakterystyczne dla serwisu: pełna responsywność, spójna kolorystyka, rozbudowana wyszukiwarka wydarzeń czy też slider w formie zegara odliczającego czas do wybranego wydarzenia.

Preston Sp. z o.o.

Preston Sp. z o.o. Serwis internetowy zakładał zarówno profesjonalne stworzenie projektu graficznego, jak i wdrożenie w trzech wersjach językowych. Strona została przygotowana w technologii Responsive Web Design. Na potrzeby tego projektu została również wykonana sesja zdjęciowa produktów i osób oraz sesja plenerowa siedziby firmy.

Quality Parking

Zaprojektowany oraz wdrożony serwis umożliwia użytkownikom rezerwację wybranych miejsc parkingowych w danych terminach. Rozbudowany system rezerwacji przygotowany jest do integracji z zewnętrznym oprogramowaniem urządzeń. Funkcjonalności wyróżniające platformę to: strefa klienta oraz pełna możliwość zarządzania rezerwacją przez użytkownika i admina.

Szpital Św. Wojciecha

Głównym celem serwisu internetowego jest przedstawienie pełnej oferty szpitala - zakresu świadczonych usług. Intuicyjne skategoryzowanie świadczonych usług pozwala użytkownikowi na szybie dotarcie do informacji z możliwością łatwego umówienia się na wizytę. Współpracę z Klientem rozpoczęliśmy od prac brandingowych.

VSG

Strona została zaprojektowana i wdrożona w technologii Responsive Web Design, w trzech wersjach językowych. Serwis ma cel przede wszystkim wizerunkowy – przedstawiający ofertę firmy VSG oraz case studies. Charakterystyczne elementy, które wyróżniają stronę na tle konkurencji to: spójność kolorystyczna wywodząca się z logotypu, integracja z blogiem oraz autorskie zdjęcia.

Współpraca z nami zagwarantuje Ci otrzymanie profesjonalnej i dopasowanej do Twoich potrzeb strony internetowej

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami a my
z przyjemnością na nie odpowiemy!

 • Przedstawienie prototypu utworzonego na podstawie analizy potrzeb klienta
 • Profesjonalny projekt graficzny odpowiadający obecnym trendom
 • Skomponowanie treści zgodnych z tożsamością marki
 • Optymalizacja SEO, integracja z Google AdWords oraz innymi systemami reklamy
 • Stworzenie profesjonalnej, responsywnej strony, która będzie wyświetlana na wszystkich urządzeniach mobilnych
 • Przygotowanie administratorów do swobodnego i bezpiecznego prowadzenia strony
 • Zabezpieczenie sklepu przed próbą włamania, testy bezpieczeństwa
 • Uruchomienie sklepu na wybranym przez klienta lub zaproponowanym przez nas hostingu

Kontakt

Biuro POZNAŃ
eFresh Sp. z o.o.
ul. Wielka 18/11
61-775 Poznań
NIP: 782 241 32 81
tel. +48 61 854 20 60
fax +48 61 854 20 90
e-mail: office@fresh.com.pl

Pokaż na mapie
Biuro WARSZAWA

ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
tel. +48 22 223 66 30

Pokaż na mapie

Wyślij zapytanie

Pliki muszą mieć mniej niż 64 MB.
Dozwolone typy plików: gif jpg png txt rtf html pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods gz rar tar zip.
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.