EFFECTIVE
E-MARKETING

Jesteśmy częścią Grupy Fresh Pobierz

Agencja Brandingowa zajmująca się wprowadzaniem na rynek nowych marek lub optymalizacją działań już istniejących. Kompleksowo – od przygotowania strategii po projekty graficzne (w tym projektowanie znaków, systemów identyfikacji, opakowań, projektowanie na potrzeby kampanii i oznakowania placówek).

www.fresh.com.pl

Agencja Interaktywna wyspecjalizowana w tworzeniu strategii on-line i wdrażaniu efektywnych kampanii marketingowych. Zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem zaawansowanych stron internetowych, rozwiązań e-commerce oraz aplikacji.

www.efresh.com.pl

Agencja Outsourcingowa w obszarze projektowania graficznego zajmująca się adaptacją rozwiązań kreatywnych na materiały użytkowe dla rynków zagranicznych.

www.freshadworks.com

Agencja Eventowa o wysokich kompetencjach organizacyjnych i kreatywnych. Realizuje duże imprezy promocyjne, eventy pracownicze oraz akcje społecznościowe.

www.showservice.pl

Agencja Public Relations skupiająca się na komunikacji z internautami za pomocą nowoczesnych narzędzi i multimediów. Specjalizuje się w obszarze social media.

www.freshrelations.com

O nas

Agencja interaktywna eFresh istnieje od 2002 roku. Działamy w obszarze marketingu interaktywnego realizując projekty obejmujące m.in. zaprojektowanie, wdrożenie, a także optymalizację stron www, reklamę on-line oraz media społecznościowe.

Proponowane przez nas rozwiązania są odpowiednio zoptymalizowane pod względem ilościowym, jakościowym oraz kosztowym. Stworzyliśmy ponad 150 projektów związanych z marketingiem interaktywnym.