E-Marketing:
prowadzenie kampanii
reklamowych on-line

Potrzebujesz wydajnego planu działań marketingowych w internecie? Nasi specjaliści chętnie się tym dla Ciebie zajmą- skutecznie, szybko i profesjonalnie.

Oferta

 • 1

  Stawiamy na współpracę z Tobą

  Razem zastanowimy się, jak najlepiej dotrzeć do potencjalnych klientów. Pomoże nam to lepiej zrozumieć specyfikę Twoich wymagań, a to z kolei przełoży się na najwyższą jakość analizy oraz koncepcję realizacji kampanii.

 • 2

  Używamy nowoczesnych i sprawdzonych narzędzi do pozycjonowania Twojej marki

  SEO, SEM, Google AdWords, PPC – to nie stanowi dla nas żadnej tajemnicy! Wiemy jak ważna w tym zakresie jest konsekwencja i ciężka praca. Jesteśmy gotowi podzielić się z Tobą naszą wiedzą i odpowiednio zatroszczymy się o jak najlepszą pozycję Twojej strony w wyszukiwarce.

 • 3

  Indywidualnie dopasujemy projekt reklamy

  Dbamy o to, aby kampania reklamowa tworzyła spójną całość. W ten sposób jesteśmy w stanie osiągnąć założony cel i osiągnąć jak najlepsze rezultaty.

 • 4

  Zadbamy o Twoje miejsce w mediach społecznościowych

  Wykorzystamy platformy społecznościowe do sprawnej promocji Twojej marki. Jedyne w swoim rodzaju, wartościowe treści będą doskonałym uzupełnieniem dla spójnej kampanii.

 • 5

  Od nas otrzymasz efektywny content marketing

  Tak dopasujemy treści, aby zwiększyć ruch na Twojej stronie www oraz żeby była ona lepiej widoczna w wyszukiwarkach internetowych. Dzięki ścisłej współpracy z Tobą, piszemy treści w taki sposób, aby jak najlepiej budowały one wizerunek Twojej marki i pełniły cele biznesowe.

Proces wdrożenia

01

Ustalenie celów i strategii

Zaczyna się od wypełnienia przez klienta briefu, czyli krótkiej ankiety, w której opisuje on swój projekt. Na tym etapie wspólnie z klientem zastanawiamy się, czy ma być to kampania wizerunkowa czy sprzedażowa. Jest to bardzo ważne, ponieważ determinuje to nasze dalsze działania. Pozwoli to też na lepsze rozpoznanie grupy docelowej przyszłej strategii reklamowej, co bezpośrednio przełoży się na sukces kampanii oraz jak najefektywniejsze wykorzystanie środków.

02

Mediaplan

Ustalone wcześniej elementy pozwolą na stworzenie mediaplanu. To plan kampanii reklamowej, który pomaga na realizację i bezproblemowe wdrożenie pomysłów w życie. Mediaplany to doskonałe narzędzia, pozwalające na jak najbardziej efektywne wykorzystanie zaangażowanych w kampanię narzędzi – dobrze o tym wiemy, dlatego je stosujemy!

03

PROJEKT GRAFICZNY

Nasz zespół grafików na tym etapie projektuje stronę główną, podstrony oraz wersję RWD – jest to wersja responsywna sklepu, czyli taka, która będzie dostosowywać się do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie – dobieramy najlepsze rozwiązania zgodnie z wizją klienta. Każdy projekt sklepu internetowego tworzony jest zgodnie z zasadami User Experience – sprawia to, że serwis www jest przejrzysty i funkcjonalny, a klienci są w stanie poruszać się po nim intuicyjnie i sprawnie. Ułatwia to zakupy on-line, sprawia, że są przyjemniejsze, co przekłada się na konwersję i zyski dla sprzedającego.

04

Content

Na początku powstaje kreacja reklamowa, a potem tworzymy treści. Skuteczny content marketing jest podstawą działania środków wybranych do realizacji kampanii. Zajmują się tym profesjonalni copywriterzy, którzy z pomocą grafików kreują treści najlepiej dopasowane do profilu działalności klienta – są przejrzyste, szczegółowe, a przede wszystkim łatwo odnajdywane w internetowym gąszczu informacji.

05

Uruchomienie sklepu

Uruchomienie e-sklepu może przebiegać na dwa sposoby – na hostingu klienta lub na hostingu zaproponowanym przez nas. Niezależnie od wyboru, dostosowujemy sklep do wymogów ogólnych, wykonujemy optymalizację SEO, instalujemy system opomiarowania (np. Google Analytics), konfigurujemy niestandardowe raporty oraz ścieżki konwersji. Integrujemy również sklep z Google AdWords lub innymi systemami reklamowymi i konfigurujemy system kopii zapasowych. Następnie, zabezpieczamy sklep przed próbami włamania, a na życzenie klienta przeprowadzamy testy bezpieczeństwa z firmą zewnętrzną.

06

Rozwój e-commerce i usługi serwisowe

W ramach stałej współpracy z klientem, dbamy o to, aby serwis działał bez żadnych zakłóceń i przerw. Jeżeli zajdzie potrzeba zmian lub udoskonaleń – doradzimy i stworzymy dodatkowe funkcje i możliwości w sklepie klienta. Ponadto, oferujemy doradztwo i pomoc w przypadku problemów technicznych z serwisem (wirusy, uszkodzenia sklepu).

07

MARKETING

Od razu po wdrożeniu oferujemy planowanie kierowania ruchu na stronie, wdrożenie kampanii SEO, SEM, a także kampanii w mediach społecznościowych, aby odpowiednio wypromować sklep internetowy klienta, czego skutkiem będzie rozpoznawalność i większy ruch na stronie (zwiększa o to prawdopodobieństwo konwersji). Ponadto, instrumenty te pozwolą na dotarcie do jak największej liczby osób z grupy docelowej.

Dzięki naszym usługom, otrzymasz funkcjonalny sklep internetowy, od razu gotowy do umieszczenia w Internecie.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami a my
z przyjemnością na nie odpowiemy!

 • Utworzenie prototypu na podstawie dogłębnej analizy potrzeb Klienta.
 • Niepowtarzalny projekt graficzny stworzony według najnowszych trendów.
 • Sklep internetowy przygotowany zgodnie z zasadami User Experience.
 • Skomponowanie treści zgodnych z profilem sklepu oraz szkolenie dla administratorów.
 • Optymalizacja SEO dla sklepu internetowego, integracja z Google AdWords.
 • Przystosowanie do wyświetlania sklepu na wszystkich urządzeniach mobilnych.
 • Zabezpieczenie sklepu przed próbą włamania, testy bezpieczeństwa.
 • Uruchomienie sklepu na wybranym przez Klienta hostingu.

Kontakt

Biuro POZNAŃ
eFresh Sp. z o.o.
ul. Wielka 18/11
61-775 Poznań
NIP: 782 241 32 81
tel. +48 61 854 20 60
fax +48 61 854 20 90
e-mail: office@fresh.com.pl

Pokaż na mapie
Biuro WARSZAWA

ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
tel. +48 22 223 66 30

Pokaż na mapie

Wyślij zapytanie

Pliki muszą mieć mniej niż 64 MB.
Dozwolone typy plików: gif jpg png txt rtf html pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods gz rar tar zip.
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.